Wyższe Seminarium Duchowne

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

30 KWIETNIA 2016 roku.

ul. Kard. Stanisława Hozjusza 15

Drużyny mogą wystąpić w następujących kategoriach wiekowych:

~ szkoła podstawowa – boisko małe (4 + 1) (urodzeni w roku 2003 i młodsi)

~ gimnazjum – boisko średnie (4 + 1) (urodzeni w roku 2000 i młodsi)

~ szkoła ponadgimnazjalna – boisko duże (5 + 1) (urodzeni w roku 1996 i młodsi)

Zgłoszenia: (miejscowość, parafia, opiekun, kategoria wiekowa) należy przesłać:

– pocztą elektroniczną do 29 kwietnia 2016 roku na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

– przez opiekuna na furcie seminaryjnej do godziny 10.00 w dniu turnieju

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
O PUCHAR REKTORA WSD MW „HOSIANUM”

30 KWIETNIA 2016

1. Każda drużyna zobowiązana jest do przyjazdu z opiekunem.
  2. W turnieju mogą wziąć udział tylko członkowie Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Warmińskiej.
  3. Każdy zawodnik musi posiadać aktualną legitymację szkolną(brak takiego dokumentu uniemożliwia dopuszczenie zawodnika do gry).
  4. Skład drużyny: czterech zawodników plus bramkarz (w kategorii ponadgimnazjalnej pięciu zawodników plus bramkarz). Do składu drużyny może należeć dodatkowo nie więcej niż trzech rezerwowych zawodników.
  5. W turnieju w danej kategorii może wystąpić tylko jedna drużyna z parafii.
  6. Jedna drużyna, może występować podczas turnieju tylko w jednej kategorii.
  7. Zgłoszenia podczas trwania turnieju są wykluczone.
  8. Turniej zostanie rozegrany systemem pucharowym.
  9. Tajne losowanie par drużyn odbędzie się po zamknięciu listy zgłoszeń.
  10. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości drużyna zostanie wykluczona.
  11. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
  12. OBOWIĄZUJE OBUWIE ZMIENNE (do gry zakładamy korki „lane”, do budynku seminarium buty z płaską podeszwą).
  13. Drużyny biorące udział w turnieju zapraszamy na Mszę św. do kościoła seminaryjnego
  14. Prawo do sprawdzenia dokumentów posiada tylko sędzia, na prośbę opiekuna drużyny przeciwnej, bądź jeśli uzna, że istnieją jakieś nieprawidłowości.
  15.  Wszelkie zmiany w regulaminie i informacje dodatkowe będą ogłaszane przez organizatora na bieżąco przed każdym meczem.