W czwartek rozpoczęliśmy 454 rok formacji w tym najstarszym seminarium duchownym w Polsce. Cieszymy się, że do naszej wspólnoty dołączył Jan, za którego dziękowaliśmy Bogu podczas tej Mszy, a także prosiliśmy przez ręce Księdza Arcybiskupa o Boże błogosławieństwo na ten kolejny rok formacji dla całej naszej wspólnoty. Tego dnia Kościół przekazał 5 alumnom 3 roku strój duchowny oraz włączył do grona kandydatów do święceń 8 alumnów roku V. Choć te dary są niezwykle ważne i dostrzegalne w sposób zewnętrzny to, przyjmujemy je nade wszystko w postawie służby jako uczniowie Chrystusa. Prosimy wszystkich naszych przyjaciół o modlitwę za naszych moderatorów oraz alumnów w tym roku formacji. Nie zapomnijmy o nieustannej modlitwie za nowe, święte i liczne powołania kapłańskie.